NIEDZIELA 11 LISTOPADA, XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

07:00 O Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Ks. Prałata Andrzeja z ok. urodzin

08:30 + Antoni Łuźny- od Antoniego Gąsior z rodziną;

08.30 O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Henryka Jańskiego z ok. 70 urodzin;

10:00 Dziękczynna za odzyskanie Niepodległości z prośbą o Boże Błogosławieństwo dla naszej Ojczyzny i mieszkańców naszej Gminy;

10:00 +Bogusława(f) Gąsior- od męża i dzieci z rodzinami;

11:30 + Witold Kala (4 rocz. śmierci) – od rodziny;

11:30 + Grzegorz Raczkowski- od rodziców i rodzeństwa z dziećmi oraz ++ Anna, Jan, Ludwik Raczkowscy od Władysława z żoną i dziećmi i ich rodzinami;

13:00 Dziękczynna za 80 lat życia z prośbą o Boże Błogosławieństwo oraz opiekę MBWW na dalsze lata – od dzieci, wnuków i prawnuka ;

13:00 Dziękczynna w 1 rocz. urodzin Aleksandry(f) Pięta oraz Błogosławieństwo oraz opiekę MBWW dla całej rodziny;

18:00 +Stanisław Alicki (6 rocz. śmierci) oraz za zmarłych z rodzin Pelec i Alickich – od rodziny;

 

PONIEDZIAŁEK 12 LISTOPADA,

06:30 + Włodzimierz Leśniewski – od rodziny Duda, Jańskich i Romanowskich;

08:00 + Anna Chrabańska – od Wiesława Danek z rodziną i Władysława i Kazimierza Danek;

08:00 + Władysław Bernacki– od rodziny Borzemskich, od zakł. Pogrzeb. Warczak;

18:00 Dziękczynna z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie oraz opiekę MBWW dla Marty z ok. 50 urodzin- od mamy i sióstr z rodzinami ;

18:00 Dziękczynna w 1 rocz. urodzin Huberta oraz Błogosławieństwo oraz opiekę MBWW dla całej rodziny;

18:00 + Eleonora Wielkowiecka od rodziny Dżugaj, Mularczyk i Romanowskich, od Anny i Czesława Mularczyków;

 

WTOREK 13 LISTOPADA,

06:30 + Bogdan Grzybowski – od rodziny;

08:00 + Zenon Maksoń –od Stowarzyszenia Motocyklowego CERBER, od Haliny i Stanisława Ślusarek, od sąsiada Bilskiego z rodziną;

08:00 +Janina Grabia- od chrześnicy Małgorzaty z mężem i dziećmi, od chrześnicy Marioli z rodziną, od chrześnicy Krystyny z rodziną;

18:00 +Ewa Przybył- od Anny Ogonowskiej, Jana Krochmala, Przemysława Ogonowskiego i zakł. Pogrzeb. Warczak;

18:00 + Jadwiga Brzeska- od pracowników przedszkola w Twardogórze oraz od współpracownic siostry Mirosławy z firmy ILPEA;

18:00 + Grzegorz Kowalczyk – od cioci Gertrudy Tomaszek, od Izabeli i Waldemara z rodziną;

 

ŚRODA 14 LISTOPADA,

06:30 + Irena Gała- od kierownictwa i pracowników Firmy Gała Meble z Dziadowej Kłody, od kierownictwa i pracowników Gała Meble z działu maszynownia

08:00 ++ Matylda, Edward, Eugeniusz Lisek oraz + Hieronim;

08:00 + Zofia Piech;

18:00 NOWENNA

18:00 + Zenon Maksoń – od brata Tadeusza z Haliną;

18:00 +Marianna i Władysław Galant i ++ z rodziny Galantów – od rodziny;

 

CZWARTEK 15 LISTOPADA,

06:30 O Boże błogosławieństwo dla naszej Ojczyzny i Światło Ducha Świętego dla sprawujących w Niej władzę;

08:00 +Franciszek Płókarz – od Gertrudy i Ryszarda Mak oraz Ani i Dorotki z rodzinami, od Janiny i Kazimierza oraz Sebastiana z rodziną ;

08:00 + Ludwika (f) i Andrzej (13 rocz. śmierci) Duda – od dzieci z rodzinami ;

18:00 + Anna Chrabańska – od rodziny Wolf, rodziny Obiegło i Paprockich;

18:00 + Anna Chrabańska – od Marzeny i Leszka Kajda z rodziną, od chrześniaka Stanisława z rodziną;

18:00 + Edward Kubacki – od rodziny Leśniewskich i Orman, od Marka i Doroty Wlazło z Nowej Wsi, od Wiesława Szypy z żoną, od rodziny Jaranowskich, od rodziny Gratzke i Olczak ;

 

PIĄTEK 16 LISTOPADA,

06:30 + Irena Gała – od kierownictwa i pracowników zakładu Leśne Domy Firmy Gała Meble od kierownictwa i pracowników Gała Meble z Królewskiej Woli

08:00 + Zenon Maksoń – od Jacka z rodziną, od Marka i Grażyny Sania, od Elżbiety i Zygmunta Szczot;

08:00 + Zofia Piech;

18:00 + Andrzej Duda – od dzieci i wnuków;

18:00 + Bronisław Żegliński – od Elżbiety Jachnickiej z rodziną, od Macieja i Małgorzaty Sztymela, od Andrzeja i Krystyny Stefań, od Tomasza i Eli Marszałek, od rodziny Marszałków i Płókarzów z Kątów Śląskich;

18:00 + Ludwik Jarząbek – do rodziny Adamczyków, od rodziny Jeziornych, od sąsiadów z ul. Trzebnickiej;

 

SOBOTA 17 LISTOPADA,

06:30 + Paweł Bieńko (13 rocz. śmierci) – od rodziców;

08:00 + Eleonora Wielkowiecka – od rodziny Czekajło, od Janiny i Alfreda Fortuńskich, od Małgosi i Zbigniewa Sokołowskich;

08:00 + Antoni Ulman;

18:00 + Piotr Skorupka (15 rocz. śmierci)– od żony z dziećmi;

18:00 + Ewa Przybył – od pracowników Gimnazjum nr 1 im. Polskich Olimpijczyków oraz od Dyrekcji i grona pedagogicznego SP nr 2 im. Jana Pawła II i SP 1 im. Polskich Noblistów;

18:00 + Anna Skibińska - od Krystyny Ziemka;