SOBOTA 15 CZERWCA - BŁ. JOLANTY KSIĘŻNEJ KALISKIEJ

06:30 + Jerzy Janicki – od Katarzyny i Ireneusza Mimiec z rodziną, od rodziny Kiepura, od firmy pogrzeb. Warczak, ;

08:00 + Zofia Koza – od Elżbiety Giernalczyk z córką Karoliną, od Lidii Rybka i rodziny Gęsikowskich;

08:00 ++ Maria i Wojciech Duras, Teresa Sokołowska – od rodziny;

14.00 Ślub

15.00 Ślub

18:00 ++ Stanisław Maryniak oraz za zmarłych z rodziny, Stanisław Flajszer i za zmarłych z rodziny;

18:00 + Kazimierz Żak – od rodziny z Trzebnicy, kuzyna Mariana z rodziną, Mirosława Dymała z rodziną, od rodziny Wójcików i Pawłowskich, Kowalczyków i Wierzbickich oraz Danuty Zadka;

18:00 + Wacław Piotrowicz (10 r. śmierci) – od żony i dzieci z rodzinami;

 

NIEDZIELA 16 CZERWCA, UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY

07:00 + Adam Łyjak (12 r. śm.) - od mamy i rodzeństwa;

08:30 + Emilia Chmiel (16 r. śm.) - od syna Mieczysława z rodziną;

08:30 + Irena Gała - od syna Michała z rodziną;

10:00 Dziękczynna w 50 rocznicę urodzin Waldemara – od rodziców;

10:00 + Halina Rokicka (13 rocz. śm.) – od dzieci z rodzinami, ++ Helena i Franciszek Olszanowscy – od dzieci z rodzinami;

11:30 + Andrzej Zielony (45 rocz. śm.), + Aniela Zielony (35 rocznica śmierci);

11:30 + Józefa (f) Miernik od wnuczki Ani z mężem i dziećmi, od wnuczki Asi z Mariuszem, od wnuczki Agnieszki z rodziną;

13:00 Dziękczynna w intencji ks. Piotra z okazji 30 rocznicy święceń kapłańskich;

13:00 + Bronisława (f) i Marian Chmiel od rodziny;

18:00 + Antoni Łużny (imieninowa) – od żony i córek Lusi i Hani z rodzinami;

 

PONIEDZIAŁEK 17 CZERWCA,

06:30 + Lidia Gmyrek – od kuzyna Sylwka Drapiewskiego z rodziną, od szwagra Mirosława i chrześnicy Roksany, od siostry Małgorzaty z rodziną;

08:00 + Agata Rataj – od sąsiadów Urszuli i Andrzeja Gierus z dziećmi, od pracowników przychodni WAMED;

08:00 ++ Żanin, Rene Kaliński – od Niny i Krystyny z rodziną;

18:00 + Anna Wilk (3 rocznica śmierci) – od syna Ireneusza z rodziną;

18:00 + Stanisław i Teresa oraz za zmarłych z rodziny Pienio i Szymczyków;

18:00 + Maria Muzyka - - od wnuka Krzysztofa z rodziną, od wnuka Leszka z dziećmi ;

 

WTOREK 18 CZERWCA,

06:30 + Grzegorz Bandas – od Marii i Kazimierza Chrąchol oraz od Danuty i Stanisława Sopolińskich;

08:00 + Stanisława (f) Babij - od Lecha i Michała Gała z rodziną, od Marii i Józefa Noculak, od Haliny i Tadeusza Maksoń, od firmy pog. Warczak ;

08:00 + Józefa (f) Miernik – od Doroty i Tomasza Krasickich, od Ewy i Sławomira Walczak, od Malwiny z rodziną, od rodziny Mencfeldowskich;

18.00 + Maria Muzyka – od Jerzego Słowika z rodziną, od Jadwigi i Romana Słowik z Bukowic, od Haliny i Zbigniewa Olszewskich z rodziną;

18:00 + Aniela Gąsior - od Barbary i Henryka Kędzia z Goszcza, od Kazimierza i Kazimiery Wesołowskich, od Franciszki Pańczyszyn z rodziną;

18:00 + Zofia Paula - od Grzegorza i Witolda Gierus z rodzinami;

 

ŚRODA 19 CZERWCA,

06:30 + Lidia Gmyrek – od Ireny i Jana Łakomy z Ostrowa Wlkp., Teresy Dymały z Siedlikowa od rodziny Gałeckich i Koperdowskich, od bratanicy Justyny z rodziną;

08:00 + Maria Muzyka – od wnuczki Danuty z dziećmi, od sąsiadów Polaków i Burych;

08:00 + Agata Rataj - od kuzynki Danuty i chrześnicy Bożeny;

08.00 Dziękczynna w intencji dzieci, które kończą rok szkolny

11:30 Dziękczynna w intencji III klas gimnazjalnych i klas VIII

15:00 ŚLUB

18:00 NOWENNA

18:00 ++ Teresa (7 rocznica śmierci), Kazimierz (42 rocznica śmierci) Dwornikowskich - od córki Barbary z Edwardem;

18:00 ++ Aniela, Walenty i Lesław Mieszała, Genowefa i Jan Czekajło, Kazimiera (f) i Antoni Mielczarek – od dzieci z rodzinami;

 

CZWARTEK 20 CZERWCA – UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA

07:00 + + Józefa (f) Miernik – od współpracowników działu Narzędziowni i Mechanika SI SPAMEL, od pracowników Administracji SI SPAMEL;

08:30 + Kazimierz, Stanisława (f) oraz za zmarłych z rodziny Badowskich;

10:00 + W intencji Parafian ;

10:00 + Wacława (f) Niwa (11 rocz. śm.) – od córki i syna z rodziną;

10:00 + Jan Guzek – od córki Ewy z rodziną ;

18:00 + Agata Rataj – od Doroty i Marka Śliwińskich z dziećmi, od Beaty Białej i Elżbiety Gadalińskiej z rodzinami;

 

PIĄTEK 21 CZERWCA

06:30 + Siostrę Eufrozyna;

08:00 + Dziękczynna w intencji Katarzyny i Adama w 5 rocznicę Sakramentu Małżeństwa;

08:00 + Stanisława (f) Babij - od Dawida i Pauli Hnatów, z rodziną, od Wioletty i Jana Pęzik z rodziną, od Marioli i Bogdana Hnatów z rodziną ;

18:00 + Marian Mozol – od Zdzisława i Doroty Kawałko z rodziną, od Urszuli i Roberta Kowalskich z Dąbrowy;

18:00 + Janina Fiołka – od Pracowników Poczty Polskiej Twardogóra, Związku Kombatantów RP, byłych więźniów Politycznych, od sąsiadów z ul. Leśnej; Borzemskich, Niwa, Paź, Gągalskich, od Teresy Łozińskiej z rodziną, Henryka i Jadwigi Piech, od Waldemara i Anny Piech, od rodziny Wojtasik;

18:00 + Maria Muzyka – od Marii Wira;

 

SOBOTA 22 CZERWCA,

06:30 + Grzegorz Bandas – od rodziny Chwałek z córką Aliną oraz Doroty, Marka i Hani Franc;

08:00 + Agata Rataj – od pracowników Zakładu Stolarskiego Marek Matusiak, od Karoliny i Marka Matusiak;

08:00 + Józefa (f) Jan, Zbigniew, Bożena i Irena Lasocińscy – od syna i brata

18:00 + Henryk Smajek - od rodziny Kosmalów i Stajszczyków, od sąsiadów Kucharskich;

18:00 + Michał Kremza (27 rocznica śmierci) – od syna Janusza z rodziną ;

18:00 ++ Genowefa i Marian Załomscy – od dzieci z rodzinami;