1.    W czasie Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwa pasyjne. Droga krzyżowa dla dorosłych w każdy piątek, rano po Mszy św. o godz. 08:30 i wieczorem o godz. 17:30. Droga krzyżowa dla dzieci o godz. 16:30 a dla młodzieży o godz. 19:00. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 17:00. Taca z Gorzkich Żali przeznaczona będzie na kwiaty do „Bożego Grobu” i na dekoracje świąteczne.

2.    W dzisiejszą niedzielę zwaną „Ad Gentes”. Przed kościołem zbiórka do puszek na dzieło misyjne oraz na utrzymanie polskich misjonarzy. Bóg zapłać za ofiarność.

3.    We wtorek obchodzimy Uroczystość św. Józefa. W tym dniu imieniny obchodzi ks. Józef Wiśniewski, któremu życzymy dużo zdrowia i opieki Wspomożycielki Wiernych. Msza święta w Jego intencji dziś o godz. 11.30.

4.    Parafialny zespół Caritas w przyszłą niedzielę przy wyjściu z kościoła będzie zbierał dobrowolne ofiary na potrzeby biednych naszej wspólnoty parafialnej. Z tych ofiar przygotowane zostaną paczki żywnościowe jako pomoc świąteczna dla potrzebujących. Parafialny zespół Caritas informuje, że jak co roku zbierana jest już żywność w naszych sklepach GS-u i Delikatesach Centrum.

5.    W przyszłą niedzielę 24 marca na godz. 16.00 zapraszamy  na Koncert Pasyjny - w pieśniach znanych kompozytorów w wykonaniu Chóru Parafialnego Rapsodia.

6.    W przyszłą niedzielę 24 marca przypada miesięczne wspomnienie Wspomożycielki. Rozpoczniemy to czuwanie o godz. 19:00 modlitwą różańcową i adoracją Najświętszego Sakramentu. Następnie Msza św. w intencji naszej Ojczyzny, parafii oraz za Pasterzy Kościoła. W czasie tego czuwania, które poprowadzą parafianie z Międzyborza będzie okazja do spowiedzi.

7.    Nasza Parafia wraz ze Stowarzyszeniem Jana Pawła II ogłasza gminny konkurs na Najdłuższą Palmę Wielkanocną. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w Niedzielę Palmową 14 kwietnia na Mszy św. o godz. 11.30. Na zwycięzców czekają cenne nagrody.

8.  Prasa katolicka wyłożona jest na stole pod chórem.

9.    W kolejnym tygodniu wielkopostnej zadumy, życzymy Wam - Drodzy Parafianie, wszelkiego dobra i zapraszamy na nabożeństwa pasyjne.

10.    W minionym tygodniu z grona parafian odeszli do wieczności śp.  Janina Gajewska, Edward Czapnik, Łukasz Prymas, Mikołaj Cis. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie...

Ks. Krzysztof Bucyk SDB