1.    W dzisiejszą niedzielę taca inwestycyjna. Bóg zapłać za złożone ofiary.

2.    W czasie Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwa pasyjne. Droga krzyżowa dla dorosłych w każdy piątek, rano po Mszy św. o godz. 08:30 i wieczorem o godz. 17:30. Droga krzyżowa dla dzieci o godz. 16:30 a dla młodzieży o godz. 19:00. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 17:00. Taca z Gorzkich Żali oraz ofiary z puszki pod chórem przeznaczone będą na kwiaty do „Bożego Grobu” i na dekoracje świąteczne.

3.    W sobotę 24 lutego przypada miesięczne wspomnienie Wspomożycielki. Rozpoczniemy to czuwanie o godz. 19:00 modlitwą różańcową i adoracją Najświętszego Sakramentu. Następnie Msza św. w intencji naszej Ojczyzny, parafii oraz za Pasterzy Kościoła. W czasie tego czuwania, które poprowadzą Salezjanie Współpracownicy, będzie okazja do spowiedzi.

4.    Od soboty 24 lutego rozpocznie się w naszej parafii cykl Katechez Przedmałżeńskich. Spotkania odbywają się w kolejne soboty o godz. 19:00 w salce domu katechetycznego.

5.    W przyszłą niedzielę przed kościołem zbiórka do puszek na dzieło misyjne
„Ad Gentes” oraz na utrzymanie polskich misjonarzy.

6.    Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej, która wyłożona jest na stole pod chórem.

7.    W nowym tygodniu  życzymy wszelkiego dobra i opieki naszej Twardogórskiej Wspomożycielki.

8.    W minionym tygodniu z grona parafian odeszła do wieczności śp. Daniela Kryłat - Wiśniewska . Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie...

Ks. Krzysztof Bucyk SDB