1.    W nowym tygodniu w liturgii przypadają następujące wspomnienia:
W PONIEDZIAŁEK – wspomnienie NMP z Góry Karmel

2.    Zakończyliśmy półkolonie letnie w naszym Oratorium w których uczestniczyło 180 dzieci ze szkół podstawowych. W minioną niedzielę przy wyjściu z kościoła zebraliśmy do puszek 2032;- złotych  na organizację wypoczynku letniego dla dzieci. Składamy serdeczne podziękowanie Władzom naszego miasta i wszystkim Dobrodziejom, którzy wsparli tę akcję. Słowa szczególnej wdzięczności kierujemy pod adresem ks. Adama Piaskowskiego, Kleryków, Animatorów oraz Pań, którzy byli organizatorami tej akcji.

3.    W czasie wakacji nie ma Mszy świętej niedzielnej o godzinie 13:00. Kancelaria parafialna czynna jest w poniedziałek od godz. 09:00 do 11:00 oraz w piątek od godz. 09:00 do 11:00 i od 15:00 do 17:00. W nagłych przypadkach również poza godzinami urzędowania.

4.    W dzisiejszą niedzielę taca inwestycyjna. Bóg zapłać za Waszą ofiarność.

5.    Salezjańska Pielgrzymka Ewangelizacyjna jak każdego roku w drodze na Jasną Górę nawiedzi również naszą parafię. Wejście pielgrzymki do naszego miasta będzie dnia
08 sierpnia (środa) około godz. 16:00. Zwracamy się z prośbą o zabranie na nocleg do swoich domów utrudzonych pielgrzymów, których będzie około 350 osób.

6.     Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej, która wyłożona jest na stole pod chórem. Jest nowy numer Opiekuna.

7.    W nowym tygodniu niech nam towarzyszy Boże błogosławieństwo i opieka Twardogórskiej Wspomożycielki.

8.    W minionym tygodniu z grona parafian odeszła do wieczności śp. Lidia Gmyrek   Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie...

Ks. Krzysztof Bucyk SDB