II NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
16.01.2022 r.

Szybki link:

1. W dzisiejszą niedzielę taca inwestycyjna. Bóg zapłać za ofiary na konto bankowe oraz składane z okazji Mszy świętych kolędowych.

2. W piątek Dzień Babci a w sobotę 22 stycznia Dzień Dziadka. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.

3. Od 18 do 25 stycznia trwać będzie w Kościele Tydzień modlitw o Jedność chrześcijan.

4. W przyszłą niedzielę na godz. 16.00 bardzo serdecznie zapraszamy do naszego Sanktuarium na koncert kolęd pt. „Kolęda wielu Serc” w wykonaniu chóru parafialnego Rapsodia.

5. W dalszym ciągu trwa tegoroczna wizyta duszpasterska tzw. KOLĘDA w zmienionej formie. Można w dalszym ciągu zaprosić kapłana do swoich domów. Natomiast do środy na godz. 18.00 zapraszamy na Kolędę do Sanktuarium te rodziny u których nie było kolędy w domu. Po Mszach będzie możliwość zabrania do domu poświęconej kredy i wody. Ofiary zbierane na tych Mszach „Kolędowych” będą przeznaczone na remont Kościoła. Plan Mszy świętych wywieszony jest w gablocie w kościoła oraz na stronie internetowej parafii.
Kalendarium Mszy Świętych w intencji Rodzin mieszkających przy poszczególnych ulicach i wioskach naszej Parafii:

Poniedziałek, 17 stycznia 2022 godz. 18:00

ulice: Ratuszowa, Plac Piastów, Rynek, Sienkiewicza, 1 Maja, Paderewskiego, Plac Kolejowy, Krzywoustego, Poprzeczna, Dąbrowskiego, Krótka, Toruńska, Gdańska, Bydgoska, Plac Targowy, Aleje.

Wtorek, 18 stycznia 2022 godz. 18:00

Olszówka, Trzy Chałupy, Gola Mała, Brodowce, Leśne Domy;
ulice: Norwida, Mickiewicza, Przyjaciół Żołnierza, Boczna, Długa, Leśna, Krucza, Kościuszki, Jagodowa, Borówkowa, Malinowa, Grzybowa.

Środa, 19 stycznia 2022 godz. 18:00

ulice: Ogrodowa, Poznańska, Stolarska, Kopernika, Żeromskiego, Krzywa, Wojska Polskiego, Oleśnicka, Asnyka, Prusa, Kraszewskiego, Słowackiego, Spokojna, Waryńskiego, Grunwaldzka, Jadwigi, Jagiełły.

6. Przy wyjściu z kościoła wyłożone są kartki na Daninę Diecezjalną, którą wspieramy funkcjonowanie naszej Diecezji takich jak: kuria, seminarium duchowne, dom księży emerytów. W miarę możliwości prosimy o wsparcie tych instytucji do końca marca jeżeli nam na to pozwala nasza sytuacja materialna i dziękujemy za troskę o naszą Diecezję Kaliską, której cząstkę stanowimy.

7. W ostatnim czasie z grona parafian odeszli do wieczności: śp. Andrzej Zmyślony, Helena Łukasik, Monika Idczak, Bożena Marczyk, Marian Dziergwa. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie

Ks. Krzysztof Bucyk SDB

Aktualności parafialne

Zaproszenie

W przyszłą sobotę 27 kwietnia w bazylice Maryi Wspomożenia Wiernych w Twardogórze organizujemy wieczór modlitwy-uwielbienia.